Apie mus

DĖMESIO! NAUJOVĖ

Vykdome papildomą vairuotojų mokymą, vairuotojams kuriems buvo atimta teisė vairuoti už KET pažeidimus , ir prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Marijampolės vairuotojų mokykla skaičiuoja jau 20 - uosius metus! Ji įsikūrusi 1997 m. ir dirbanti pagal viešųjų įstaigų įstatus.Mes ruošiame: B, C, CE kategorijų kelių transporto priemonių vairuotojus. Iki šiol sėkmingai dirbame siekdami vieno tikslo - mokymo kokybės. Stengiamės paruošti vairuotojus ne tik egzaminui, bet ir gyvenimui.
Mokykla turi vairavimo aikšteles, kuriose mokiniai kiekvieną vairavimo pamoką gali pravažiuoti ir pasikartoti visas būtinas kliūtis. Įmonėje dirba kvalifikuoti vairuotojų mokytojai ir vairavimo instruktoriai, į darbuotojų gebėjimų tobulinimą kreipiame didelį dėmesį, kadangi darbuotojai turi atlikti savo darbą nepriekaištingai, žinoti ko reikalauti iš būsimo vairuotojo. Taip pat pastoviai naujiname mokymo bazę, stengiamės neatsilikti nuo laiko ir visas mokymo žinias perteikti naudojant kuo naujausias technologijas.
Profesionalūs vairuotojų mokytojai, teorines paskaitas veda pagal naujausius reikalavimus ir pasikeitimus, kad kuo tikslesnė informacija pasiektų mūsų klientus. Išklausius teorines paskaitas klientai turi galimybę neribotą laiką pasitikrinti savo teorines žinias kompiuterių klasėje, kuri yra administraciniame pastate. Jus maloniai aptarnaus ir kiek galės pakonsultuos kvalifikuoti darbuotojai.
Pirmos vairavimo pamokos vyksta vairavimo mokymo aikštelėje, kurioje profesionalūs vairavimo instruktoriai stengiasi kiekvieną mokinį psichologiškai paruošti vairavimui, taip pat supažindinti su automobilio įranga, techniniais eksplotavimo skysčiais, taisyklinga sėdėsena prie vairo ir visais kitais dalykais, reikalingais teisingam automobilio valdymui. Toliau vairavimo mokoma miesto gatvėmis, pagal nustatytus maršrutus. Baigę mūsų mokyklą galėsite saugiai jaustis kelyje. Dažniausiai mūsų mokyklą renkasi dėl baigusių mokinių rekomendacijų ir dėl lanksčių sąlygų. Už mokslą atsiskaityti galima dalimis, įmokant pradinį įnašą pirmąją kursų dieną, o likusioji suma mokama per mokymosi laikotarpį. Rašome pažymas apie mokymasi vairuotojų kursuose.

Mūsų leidimą ruošti vairuotojus galite peržiūrėti paspaudę čia: leidimas ruošti vairuotojus.
Mūsų darbo tvarkos taisykles galite peržiūrėti paspaudę čia: darbo tvarkos taisyklės.

Jeigu tikrai norite gauti gerus vairavimo ir teorijos pagrindus,mokykitės

mūsų vairavimo mokykloje,nes tik pas mus vyksta pats intensyviausias

mokymas, tiek aikštelėje tiek gatvėje, o taip pat kompiuterine mokymosi

programa!Ateik ir spręsk testus nemokamai!

Kviečiame mūsų vairavimo mokykloje besimokančius ir pabaigusius mokinius atvykti į vairavimo aikštelę pasitobulinti

vairavimo įgūdžius su savo šeimos nariais,šios nemokamos paslaugos Jūs negausite nė vienoje vairavimo mokykloje!

ATSINAUJINĘS LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ IR SUNKVEŽIMIŲ PARKAS.

Dėmesio! Renkame naują grupę

registruokis

Apklausa

Kokią teisių kategoriją planuojate artimiausiu metu laikyti?

Šiuo metu lankosi

Mes turime 5 svečius online